طلایاب ماهواره ای دروغی دیگر از برخی همکاران عزیز

حتما شما هم وقتی از یکی از فروشندگان فلزیاب و طلایاب مشاوره میگیرید چون مبلغ پیشنهادی شما کم است به شما  پیشنهاد دستگاه فلزیاب ماهواره ای میدهند.

و می گویند:

ما از ناسا اکانت داریم.  یا سخنان اینچنینی ! به نظرشما اگه چنین فلزیاب ماهواره ای وجود داشت کسی برای شما نقطه زنی با متراژ بالا میکرد ؟ همین نقاط را اگر به  دولت معرفی کنند به عنوان حق الکشف میلیارد ها دلار پول دریافت می نمایند !

ماهواره های ناسا برای دفینه یابی نیست !

اداره کل ملی هوانوردی و فضا به اختصار ناسا یک سازمان مستقل در شاخه اجرایی حکومت فدرال ایالات متحده آمریکا است که مسئولیت برنامه‌ریزی در حوزه‌های برنامه فضایی کشوری و تحقیقات مکانیک پرواز و هوافضا را برعهده دارد. و حیطه ی کاری آن کاری جز این گونه ادعاهای برخی فروشندگان است .

حتی ممکن است فروشنده یک سایت جعلی و یک شرکت جعلی خارجی ایجاد کند تا شمارا فریب دهد . با بررسی هایی که من انجام دادم این دروغ در برخی کشور های خارجی نیز رواج دارد و سرمایه ی بسیاره از افراد در سطح دنیا سر این چنین ادعاها به باد میرود .

 

 

 

این فروشندگان پس از دریافت مبلغ مورد نظرشان یا غیب میشوند و دیگر پاسخگوی شما نیستند و یا با ارسال یک عکس فتوشاپ شده از نرم افزار گوگل ارث که مختصات جغرافیایی شمارا در هرجای دنیا مانند تصویر زیر نشان میدهد شمارا فریب میدهند و میگویند در فلان قسمت علامت زده توسط من دفینه وجود دارد و متراژ آن بالای ده متر است تا شما  نه بتوانید محل را حفاری کرده و بررسی کنید نه بتوانید  پول خود را طلب کنید و تنها چیزی که نصیب شما  میشود یک عکس زیبای هوایی از مختصات جغرافیایی تحویل داده شده به فروشنده است.

نقشه ی هوایی گوگل ارث

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *